Two-Roomed Flat

  • 54 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната
  • 4 гостя
  • 3 ліжка

Гості можуть зупинитися в апартаментах Two Roomed Flat Одеса під час перебування в Одесі.

"Центральний м. Одеса" є найближчим аеропортом до апартаментів і знаходиться в межах 10 км.

Апартаменти розташовані в 3 км від Одеський археологічний музей, а Roof of the World - за 0.5 км звідси. Ці апартаменти розташовані поруч з Odessa National Research Library, за 2 км від центру міста. У межах 250 метрів від апартаментів Two ed Flat є кілька ресторанів, зокрема Tairai і Feruz.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Two-Roomed Flat Одеса
Маленькая Квартира В Колоритном Одесском Дворике
Ціна лише для моб. пристроїв

Маленькая Квартира В Колоритном Одесском Дворике

8.6
Відмінно 0 відгуків
232 м від помешкання
USD 31 USD 28
за ніч
Новосельського, 54
Ціна лише для моб. пристроїв

Новосельського, 54

539 м від помешкання
USD 23 USD 21
за ніч
Flat Near City Garden
Ціна лише для моб. пристроїв

Flat Near City Garden

7.2
Добре 7 відгуків
590 м від помешкання
USD 31 USD 28
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    аеропорт "Одеса"
    10 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал
    3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Охорона
    • Магазини/ комерційні послуги

    Для дітей

    • Дитячий ігровий майданчик

    В номерах

    • Кондиціонер

    Основні зручності

    • Місця для куріння

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 16:00
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 12:00
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    Часті питання
    • Скільки коштує проживання в апартаменти Two-Roomed Flat?
      Ціна оренди апартаменти Two-Roomed Flat становить 35$.
    • Які відомі пам’ятки знаходяться поблизу ці апартаменти?
      Серед популярних місць поблизу ці апартаменти є Одеський зоопарк, Одеський міський сад, Приморський бульвар, тощо.
    • Чи можна припаркувати автомобіль біля апартаменти Two-Roomed Flat?
      Апартаменти Two-Roomed Flat надають гостям парковку.
    • Який аеропорт найближчий до апартаменти Two-Roomed Flat?
      Апартаменти Two-Roomed Flat розташовані в межах 10 км від Центральний м. Одеса.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    аеропорт "Одеса"
    10 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал
    3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Two-Roomed Flat Одеса

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити